У Житомирі 3 лютого біля Сінного ринку водій залишив свій автомобіль на пішохідному переході та зник у справах.
Фото автівки на переході опублікував у Фейсбук Олександр Мел.
“Друзі зробимо б… знаменитим. Сінний ринок стоїть близько години. 13:15 поліція не реагує : приїхали подивитися зі словами, а що ми зробимо, поїхали з місця”, – написав чоловік.
У коментарях до публікації житомиряни пропонують розмалювати автомобіль смугами, або ж пробити колеса.





