Хворобу виявили у студента, який прилетів з Ірану
У Білорусі в четвер, 27 лютого, підтвердили перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство охорони здоров\’я Білорусі.
За даними відомства, коронавірус підтвердили у студента, який нещодавно прилетів з Ірану. Результати тесту на коронавірус були позитивними. Наразі хворий перебуває у задовільному стані.
“При лабораторному типуванні 27 лютого був виявлений вірус в одного з громадян Ірану, який прибув рейсом з Баку 22 лютого. Пацієнт і особи, які контактували з ним, поміщені в закриті бокси в Мінській інфекційної лікарні”, – заявили в МОЗ.
Зазначається, що зараз в Білорусі проводяться санітарно-епідемічні заходи для недопущення поширення коронавірусу. Білоруська влада вирішила проводити обстеження та лабораторну діагностику громадян Ірану, Італії та Південної Кореї, які прибуватимуть в країну.




