Жителька Житомира 2 березня покінчила життя самогубством. Дівчину знайшли повішеною у будинку.
Про це розповіли в ГУНП у Житомирській області.
«До Житомирського відділення поліції 2 березня надійшло повідомленні від медиків «швидкої» про те, що у будинку покінчила життя самогубством, повісившись, жителька обласного центру 2001 року народження. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Тіло дівчини направили на судово-медичну експертизи для встановлення остаточної причини смерті», – зазначили в ГУНП.




