Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїКоманда Житомирського державного університету виграла «Студентську лігу» України з волейболу

Команда Житомирського державного університету виграла «Студентську лігу» України з волейболу

Збірна команда з волейболу Житомирського державного університету імені Івана Франка стала переможцем Чемпіонату України «Студентська ліга» в сезоні 2019–2020 серед жіночих команд, фінал якого проходив у Києві 24–26 лютого.

Реклама

Про це повідомляє офіційний сайт університету.

У рамках фіналу Кубку України з волейболу, який відбувався в Житомирі 1-2 березня в спортивному комплексі «Динамо», було нагороджено переможців. Гості заходу урочисто вручили учасницям команди – Богмацер Юлії, Васянович Юлії, Ковальчук Дар’ї, Котар Ульяні, Парфьоновій Станіславі, Проценко Марії, Стужук Дар’ї, Потапчук Анастасії, Плаван Анастасії та головному тренеру Анатолію Казьмірчуку медалі та дипломи переможців.

Вітання переможцям з побажаннями досягнення нових спортивних вершин!

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама