За інформацією сайту “Житомир-онлайн”, карантин не оминув і кінотеатр “Україна”, адже само собою як сказано – Дослівно у повідомленні Кабінету міністрів: Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.
Карантин триватиме з 12 березня по 3 квітня.




