Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Києві зафіксовано перші 2 випадки коронавірусу

У Києві зафіксовано перші 2 випадки коронавірусу

У Києві зафіксували перші 2 випадки зараження коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на МОЗ.

Реклама

Сьогодні, 16 березня, у Києві лабораторно підтверджено два випадки COVID-19. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування. Один пацієнт протягом інкубаційного періоду повернувся з Франції“, – повідомили у МОЗ.

Таким чином, наразі в Україні 7 підтверджених випадків коронавірусу, два з них – летальні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама