Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаСтоличний міський голова у п'ятницю неабияк здивував: двоє постраждалих від коронавірусу, виявляється,...

Столичний міський голова у п\’ятницю неабияк здивував: двоє постраждалих від коронавірусу, виявляється, є \”неповноцінними\”

Мер Києва Віталій Кличко в черговий раз обмовився на людях. Під час денного прес-брифінгу він, як завжди, говорив про жертви та хворих на коронавирусну інфекцію в столиці. За його словами, зараз COVID-19 хворіють, серед інших, ще й підлітки 16-ти і 17-ти років.

Реклама

“З-поміж хворих двоє неповноцінних дітей – 16-річний хлопець і 17-річна дівчина”, – зазначив Кличко. Ймовірно, глава міста хотів сказати “неповнолітні”.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама