Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В АТО пришли с Майдана, из Донецка и Крыма: сослуживец рассказал о погибших в Новоселице военных. ФО ...
В АТО пришли с Майдана, из Донецка и Крыма: сослуживец рассказал о погибших в Новоселице военных. ФО ...

Во вторник, 26 мая, 27-я...

 • В АТО пришли с Майдана, из Донецка и Крыма: сослуживец рассказал о погибших в Новоселице военных. ФО ...
  В АТО пришли с Майдана, из Донецка и Крыма: сослуживец рассказал о погибших в Новоселице военных. ФО ...

  Во вторник, 26 мая, 27-я...

 • В Бердичеве муж погиб, так и не успев спасти свою жену: трагическая гибель бердичевлян Анатолия и Ол ...
  В Бердичеве муж погиб, так и не успев спасти свою жену: трагическая гибель бердичевлян Анатолия и Ол ...

  В нашей жизни редко встретишь...

 • Готуємося до сесії: з ким єднаємось, чи проти кого «дружимо»?
  Готуємося до сесії: з ким єднаємось, чи проти кого «дружимо»?

  Кожна сесія, яка проходить напередодні...

 • Рембо по кличке «Кацап». Все подробности и версии ужасного побоища в Попельнянском районе
  Рембо по кличке «Кацап». Все подробности и версии ужасного побоища в Попельнянском районе

  Житель Новоселицы Попельнянского района, расстрелявший...

Новини
ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?
ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?
6 квітня 2020
Три тижні карантину в Україні виявили цілу низку речей, норм, правил та рекомендацій, які, як мінімум претендують потрапити до «театру абсурду» за відсутністю логіки чи навіть здорового глузду.

1. Як не дивно, але на перше місце серед абсурдів карантину житомиряни розмістили норму щодо величини адміністративних штрафів. Навіть, якщо житель міста чимось завинив у ситуації з порушенням норм та правил карантину, штраф розміром 17 тисяч гривень (і більше) є неспівмірним із бюджетами більшості житомирських родин. Так ж ситуація і в інших містах та селах Житомирщини.

2. Ще одним очевидним фактом абсурду під час карантину є дозвіл на роботу ломбардів. Зрозуміти і логічно пояснити потребу у роботі подібних установ важко. Цинізм ситуації полягає у тому, що держава, розуміючи злиденний стан більшості населення, яке опинилося без джерел поповнення грошових надходжень, надає шанс отримати кошти у ломбардах, куди можна віднести все, що має хоча б умовну ринкову ліквідність (вартість).

3. Доволі несподіваним, однак також абсурдним, на думку житомирян, є повідомлення від мерії Житомира про те, що паски та кулічі напередодні Великодня пройдуть освячення централізованим чином на заводах і хлібопекарнях міста Житомира. Відсутність логіки цієї пропозиції полягає у тому, що до міста Житомира поставляють свою хлібо-булочну продукцію підприємства із півтора десятка населених пунктів Житомира, Житомирщини та інших областей України. Зайве говорити про можливість координації процесу освячення пасок на всіх заводах і хлібопекарнях.

4. Подібне ставлення у житомирян викликала і звістка про онлайн – богослужіння, які будуть транслюватися у ніч напередодні Великодня та в інші дні. Сама по собі трансляція всеночної служби по телевізору є звичним в Україні та інших країнах явищем.

5. Викликає низку запитань вимога, запроваджена із 6 квітня 2020-го року стосовно порушення правил санітарних норм, за яку передбачена кримінальна відповідальність. Річ у тім, що вимога щодо дотримання санітарних норм стосується найпершим і найголовнішим чином роботи і діяльності комунальних установ, організацій і служб міста Житомира. І лише у прибраному від сміття місті від його громадян можна вимагати беззастережного дотримання санітарного порядку.

6. Ще одну інформацію про виняткову користь лимону та імбіря житомиряни вважають надмірною та вочевидь перебільшеною. Фраза відомого в Україні лікаря Євгена Комаровского про те, що лимон та імбір найбільше покращує фінансовий стан власників торгових «точок», які кратно підняли ціни на своїх прилавках, набуває значної популярності і серед громадян міста Житомира.

7. Схожий песимізм у середовищі житомирян викликала інформація про те, що переливання плазми крові від пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, для нещодавно захворілих людей є ДУЖЕ ПОМІЧНИМ ЗАСОБОМ протидії небезпечній хворобі.

ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?

Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Новини