Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодії​На Житомирщині підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19 у вагітної

​На Житомирщині підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19 у вагітної

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров\’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик.

Реклама

Наразі, з його слів, жінка перебуває в перинатальному центрі для надання допомоги вагітним після 22 тижнів, які можуть бути інфіковані.

Для цього в закладі є виділене спеціальне відділення. Вагітна, у якої підтвердили коронавірус, отримує лікування. Загальний стан задовільний. Вагітність проходить без ускладнень.

Нагадаємо, про підозру на коронавірус у вагітної повідомили вчора на брифінгу в облдержадміністрації.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама