Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЖИТОМИРЯНИ НА КАРАНТИНІ. Сергій Зайцев: "Підприємці – за справедливість і проти ...

ЖИТОМИРЯНИ НА КАРАНТИНІ. Сергій Зайцев: \”Підприємці – за справедливість і проти подвійних стандартів!\”

Сайт Житомир-Онлайн та громадське об\’єднання “Я Люблю Житомир!” розповідають, як живуть житомиряни під час карантину.

Вже за кілька днів у Житомирі відбудеться незвичне дійство – 30 квітня 2020 року в обласному центрі в 11.00 стартує автопробіг «Ні – подвійним стандартам під час карантину!» Підприємці, які організовують таку акцію, вважають ситуацію навколо умов карантину в Україні нелогічною і несправедливою. Адже вже півтора місяці , починаючи із 14 березня 2020-го року, багато підприємців Житомира (як і Житомирщини загалом) втратили можливість працювати і заробляти. Відтак, без роботи і зарплати опинилися тисячі житомирян і мешканців Житомирської області, які працювали як підприємці, або ж – як наймані робітники. Водночас великий бізнес у вигляді супермаркетів, торгових центрів ,магазинів торгових мереж, отримали право працювати за певними критеріями обмежень і дотримання профілактичних правил. За словами голови спілки підприємців «Відсіч» житомирянина Сергія Зайцева, ситуація, коли одним працювати дозволили, а іншим – категорично заборонили, викликала нерозуміння, подив, а сьогодні, коли терміни карантину в Україні продовжилися, підприємці розуміють, що треба заявляти і виявляти свою позицію більш рішуче. «Декілька всеукраїнських громадських об’єднань, рухів (таких, як SAVEФОП, Рада міст України та ін.) вирішили нагадати урядовцям-чиновникам, що умови , запроваджені для представників бізнесу в Україні, відверто нерівні, а значить – несправедливі», – зазначив Сергій Зайцев. – Мені, як підприємцю, який поставляє і торгує певними видами автопродукції, працювати дозволено, – продовжує С.О.Зайцев. – Але поряд змушені виживати, чекаючи на завершення термінів заборони, мої колеги-підприємці, які обурені несправедливістю запроваджених для бізнесу обмежень та заборон. Чому не можуть працювати кооперативні ринки? Чому під заборону потрапила діяльність, наприклад, перукарень? Адже там, так само, як і у маркетах «АТБ», «Сільпо» чи «Епіцентр», можна запровадити певні правила та обмеження у технологіях обслуговування клієнтів! Але – чому – ні? Саме тому, у четвер, 30 квітня 2020-го року, ми влаштовуємо автопробіг центральними вулицями Житомира з метою загострити увагу влади на таку ситуацію, яку ми, підприємці Житомира та Житомирщини вважаємо ненормальною»

Реклама

Наразі відомо, що автопробіг 30 квітня 2020-го року стартує від ТРЦ «Глобал» і пройде вулицями Київською та Великою Бердичівською аж до приміщення Житомирської обласної державної адміністрації. Там представники підприємців передадуть керівникам Житомирщини петицію із вимогою негайно переглянути умови перебування, обмеження чи заборони для роботи підприємців в умовах карантину. Учасники автопробігу вже сьогодні заявляють, що 30 квітня будуть дотримуватися усіх необхідних та запроваджених владою норм перебування громадян у громадських місцях. Тож учасники автопробігу будуть знаходитися не більше як удвох в одному автомобілі, як і належить, у масках і з відповідними документами, що посвідчують особу. Вже сьогодні , у відповідь на ініційований підприємцями автопробіг, лунають вимоги більш радикального характеру на кшталт того, щоб « бойкотувати роботу найбільших маркетів Житомира». Натомість організатори автопробігу «Ні – подвійним стандартам карантину!» сповідують іншу думку та підтримують процес якнайшвидшого відновлення роботи усіх закладів сфери торгівлі та сфери послуг.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама