З м\’яса, яке жителька Житомира придбала в магазині “Сінгурівські ковбаси”, вилізла невідома речовина.
Про це житомирянка Тетяна написала в соцмережі та опублікувала фото.
“Сьогодні 29.04.2020 в магазинчику Сінгурівські ковбаси я купила м\’ясо . При розробці цього м\’яса ось що побачила. Мені таке потрапило вперше. Якась дірка, а з неї при надавлюванні вилізла якась біла маса в крупинку. Як гадаєте, що воно таке??? Скільки купувала м\’ясо на базарі такого не бачила. А ось з фермерських магазинчиків не вперше якісь казуси“, – написала житомирянка.





