Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїВ Житомирській області на COVID-19 захворіло 107 медичних працівників

В Житомирській області на COVID-19 захворіло 107 медичних працівників

За весь період в Житомирській області на коронавірус захворіло 27 дітей, троє з яких перебувають на стаціонарному лікуванні.

Реклама

Про це сьогодні під час пресбрифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

«Загальний стан діток – задовільний. На сьогоднішній день ми маємо вже 107 медичних працівників які хворі на COVID-19. Серед медичних працівників є двоє хворих середньої важкості, решта знаходиться у задовільному стані», – додав Микола Суслик.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама