Спалах коронавірусу зафіксовано в Одеській області
Міністерство охорони здоров’я фіксує збільшення кількості випадків безсимптомного перебігу коронавірусної хвороби. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.
Підкреслюється, що це підвищує загрозу поширення коронавірусу.
“Міністерство охорони здоров’я фіксує збільшення кількості випадків безсимптомного перебігу хвороби, що підвищує загрозу поширення СOVID-19. А тому потрібно дотримуватися обмежувальних заходів і надалі. Спалах коронавірусу зафіксовано й на Одещині, яка знову перебуває серед лідерів за кількістю нових інфікованих”, – вказано у повідомленні.




