Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЖитомирянка Олена Галагуза: "Як я рятуюся від коронавірусу"

Житомирянка Олена Галагуза: \”Як я рятуюся від коронавірусу\”

Маю зазвичай два антисептика у маленьких пляшках: рідкий та гелеподібний. Вивожу велосипед на вулицю і обробляю рідким кермо, перемикачі швидкості. Гелеподібний використовую для рук, мені особисто він більше подобається. У рюкзаку завжди є запасна маска, не вийду з хати, поки не перевірю. На вулицю зараз виходжу лише із зв\’язаним волоссям, переважно беру панаму чи бейсболку, щоб не лоскотало волосся обличчя і не було спокуси торкатися його.

Реклама

Узагалі антисептик у моєму рюкзаку не менше 8-10 років, це більше питання звички.

Бережіть себе, друзі! , – розповіла сайтові Житомир-Онлайн Олена Галагуза.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама