Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодії"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову

\”Свобода\” Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову

15 травня свободівці пікетували Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

Реклама

Про це інформує пресслужба “Свободи”.

Акція була покликана з\’ясувати причини і припинити переслідування та залякування проукраїнських активістів. 13 травня до провідника Житомирської обласної організації ОУН Андрія Іванюка завітали представники поліції. Приводом цього візиту став перепост у мережі Фейсбук відео каналу 1+1 з передачі “Наші гроші”, в якій мова йшла про міністра МВС Арсена Авакова“, – повідомляє пресслужба.

“Сьогодні в приміщенні управління Нацполіції ми зібрались для того, щоб з\’ясувати причину таких візитів до активістів. До нас вийшов начальник управління Крупєй Сергій Романович, який пояснив, що це питання – не в його компетенції (а в компетенції кіберполіції). Представники кіберполіції до нас так і не вийшли. Акція не закінчена, адже ніяких пояснень ми так і не отримали“, – зазначила очільниця Житомирської міської організації ВО “Свобода” Марія Бовсуновська.

Реклама

Продовження акції відбудеться у вівторок, 19 травня, о 16:00 (за адресою – Старий бульвар, 5/37).

"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову
"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову
"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову
"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову
"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову
"Свобода" Житомирщини пікетувала головне управління поліції області й планує знову

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама