У світі житомирських рибалок добре знають Анатолія Васильовича Репікова. Він – високопрофесійний юрист та завзятий рибалка.
Фото останньої здобичі Анатолій Васильович поділився з сайтом Житомир-Онлайн.
Це судак вагою 2 кілограми. Анатолій Васчильович зловив його на блешню у ставку під селом Лука Житомирського району. Рибалки кажуть, що це достойний улов.







