У Житомирі комунальним підприємством «Стоматологічна поліклініка №2» керуватиме Тетяна Самчук.
Про це йдеться у розпорядженні мера Житомира Сергія Сухомлина № 439 від 18 травня 2020 року.
Згідно документа, міський голова наказав покласти на Тетяну Самчук виконання обов’язків директора комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка №2».






