Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Житомирській стоматполіклініці №2 - новий керівник

У Житомирській стоматполіклініці №2 – новий керівник

У Житомирі комунальним підприємством «Стоматологічна поліклініка №2» керуватиме Тетяна Самчук.

Реклама

Про це йдеться у розпорядженні мера Житомира Сергія Сухомлина № 439 від 18 травня 2020 року.

Згідно документа, міський голова наказав покласти на Тетяну Самчук виконання обов’язків директора комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка №2».

У Житомирській стоматполіклініці №2 - новий керівник

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама