Раді повідомити, що тренувальний процес на центральному стадіоні розпочато.
Своє перше тренувальне заняття 12 травня 2020 року провели члени штатних національних збірних команд України з легкої атлетики, а саме вихованець ЖСДЮСШОР з легкої атлетики: Петрук Роман; вихованці ОШВСМ: Нікітін Дмитро, Лонський Віктор, Баранніков Олександр, Мазур Владислав та Коваль Василь.
Наразі їх тренування відбуваються щоденно.




