Доки дозволяють погодні умови, в Лугинському держлісгоспі заліснюють площі згарищ після весняних пожеж.
Про це 22 травня інформує пресслужба ЖОУЛМГ.
Сіянцями допомогли колеги з Хмельниччини. Останні зберігали їх в спеціальних холодильних установках, щоб ті не “прокинулися” раніше часу та в них не розпочався процес вегетації.





