В місті Овруч Житомирської області хочуть зекономити і закрити гінекологічне відділення.
Про це у соцмережі повідомила місцева жителька Оксана Сачкова.
“Ми же звикли, що коли потрібно в країні щось вкрасти, то для цього придумали красиве слово… економія бюджету! І завжди економити намагаються за рахунок простих людей. Сьогодні це медсестри та пацієнтки гінекологічного відділення м. Овруч. Коли вже економити почнуть за рахунок доплат та премій чиновників?? Таке колись буде взагалі? Я не спеціаліст, але мені здається, що Овруцькому району потрібно гінекологічне відділення. Але його хочуть закрити. Можливо не варто?? Можливо спробувати зекономити якимсь іншим способом?”, – цікавиться жінка.




