У Житомирі на Житньому ринку вже почали продавати перші гриби, а саме маслюки.
Зазначимо, гриби на Житомирщині почали з\’являтися близько тижня тому. Хоча вночі іноді бувають заморозки, гриби все ж вилазять зі “своїх нірок”.
У соцмережі місцеві жителі публікують фото як з “білими грибами”, “краснюками”, так і маслятами.
Фото Андрія Попова




