Навесні починається сезон хрумких, ароматних та корисних огірків. З них готують свіжі салати, холодний борщ та різноманітні соління й консервації. А огірки по-корейськи можна вживати вже через дві години. Вони чудово підійдуть як холодна закуска, особливо до ароматного шашлику на природі
Інгредієнти:
Огірки 0,5 кг.;
Морква 1 шт.;
Цибуля зелена 1 пучок;
Часник 5 зубків;
Соняшникова олія 50 мл.;
Паприка 1 ст. л.;
Харчовий оцет 1 ст. л.;
Соєвий соус 2 ст. л.;
Сіль;
Перець чорний мелений.
Спосіб приготування:
Помийте огірки, відріжте хвостики, наріжте уздовж соломкою та покладіть в миску.
Цибулю помийте, дрібно пошинкуйте та додайте до огірків.
Почистьте, помийте, натріть на тертці моркву та додайте до огірків.
Почистьте часник та наріжте дрібно й перекладіть до овочей.
В гарячу олію додайте паприку та перелийте в салатник.
Додайте оцет, соєвий соус, сіль, перець та ретельно перемішайте.
Накрийте огірки харчовою плівкою та дайте промаринуватися 2 години.
Приємного апетиту!




