Декількома тижнями раніше ми вже писали про дівчинку, яка пізно вночі йшла по вулиці Чуднівській і, зустрівши жінку, просила її провести.
Дівчинка гарно одягнена та зачесана, але, кажуть, що вона заводить в місце, де немає людей, а там на вас можуть чекати “амбали”.
30 травня цю дитину бачили біля Глобала.
Будьте обережними!




