Увагу журналіста сайту Житомир-Онлайн привернув невеличкий натовп покупців біля торгової точки з морозивом під рестораном “Гайки”, що у Житомирі на вулиці Новий Бульвар.
Сьогодні, на 7-й день літа до Житомира прийшло довгожданне тепло – в обід на вулиці було +30, тому житомиряни кинулись по морозиво.
Бо у Житомирі – найкраще морозиво в світі – “Рудь”, а на цій торговій точці найкращий продавець – красуня Саша.




