У Житомирському обласному перинатальному центрі закрили на карантин пологове відділення через інфікування коронавірусом одного з лікарів медзакладу.
Про це 9 червня під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Перед вихідними виявлений один випадок інфікування COVID-19 лікаря (перинатального центру). Вона зараз знаходиться на амбулаторному лікуванні, стан задовільний. Пологове відділення закрите на карантин. Всі виявлені контактні особи перевіряються», – зазначив Суслик.
За його словами, жінки з перинатального центру з нормальним перебігом вагітності та з супутньою патологією направляються у пологове відділення центральної міської лікарні №1.
Суслик зауважив, що випадків інфікування COVID-19 серед пацієнток медичного закладу не виявлено.
Загалом на Житомирщині COVID-19 підтвердили у 187 медичних працівників. Зокрема, 4 нові випадки виявили в обласній клінічній лікарні (минулого тижня там захворіло 19 медрацівників – ред.) та 2 – в обласній психіатричній лікарні.






