Вчорашні події на сесії обласної ради просто обурюють. Шеренги поліцаїв при вході – ось на що йдуть народні гроші.
Вдумайтесь! Вчора на сесію обласної ради не пустили голову Коростишівської районної ради Сергія Бондарчука!!! Що вже говорити за журналістів та активістів.
Що, пане Ширмо, у вас така діяльність, що не треба ні свідки, ні очевидці? Ви вчора ховалися за поліцаями, як Янукович в 2013 році…






