З вихідних у Житомирі відновлює роботу та знову курсуватиме автобусний маршрут номер 53.
Про це 26 червня інформує пресслужба Житомирської мерії.
“27 червня 2020 року відновлюється робота автобусного маршруту №10 «Андріївська – Обласна дитяча лікарня» згідно наступної схеми:
вул. Андріївська – вул.Покровська – вул.Київська – вул.Вокзальна – вул.Вітрука – вул.Селецька – вул.Жуйка – Обласна дитяча лікарня”, – йдеться у повідомленні.





