Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ селі Житомирської області поліцейські зупинили трактори, які перевозили деревину без документів....

У селі Житомирської області поліцейські зупинили трактори, які перевозили деревину без документів. ФОТО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

10 липня у с. Зольні Олевського району поліцейські місцевого відділення та працівники лісової охорони зупинили два трактори. В їх кузовах перевозились колоди сосни, проте жодних документів про їх походження водії не надали. Відтак поліцейські затримали трактори та відкрили кримінальні провадження для з’ясування усіх обставин.

Реклама

Про це 11 липня інформує пресслужба ГУ Нацполіції в Житомирській області

“Увечері, близько 21:00, на одній з вулиць села поліцейські зупинили трактори Т-40 та “СНЕRY”. В обох перевозилась зрізана деревина, загалом 30 колод по 4,5 м, однак жодних документів на неї водії не мали. Транспортними засобами керували місцеві жителі, 1978 та 1981 років народження. На місце події прибули працівники слідчо-оперативної групи Олевського відділення поліції, які задокументували усі обставини, а трактори разом з вантажем вилучили
“, – йдеться у повідомленні.

Нині правоохоронці встановлюють усі обставини події у рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та проведення інших необхідних слідчих дій у рамках досудового розслідування.

Реклама
 У селі Житомирської області поліцейські зупинили трактори, які перевозили деревину без документів. ФОТО
 У селі Житомирської області поліцейські зупинили трактори, які перевозили деревину без документів. ФОТО
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама