Декілька років тому в Житомирі з\’явилася гарна традиція створювати мурали. За ці роботи беруться справжні майстри пензля.
Так, у невеличкому дворику на Михайлівський завершуються роботи над цікавим муралом.
Його автором є Анастасія Сладковська.
“Триває моя робота над муралом в дворику кінотеатру. Малюю трохи повільно, бо маю ще багато відряджень. Але вже зовсім скоро ви побачите готовий стінопис. Згодом я опишу завдяки кому і як реалізувався цей стріт арт. Скажу лише, що народився він від великої любові! Любові чудових небайдужих людей до свого міста, до містян, один до одного та зрештою до самих себе“, – зазначила дівчина.
Зовсім скоро біля муралу з\’являться ласки та клумби.





