Наші читачі надіслали фото, які вони зробили сьогодні у житомирському маркеті “АТБ”, що в торговому центрі “Дастор”.
Ціни на яблука просто вражаючі! Гарні на вигляд польські “Голден” – 52 гривні 95 копійок за кілограм, трошки менші українські “Гренні Сміт” – теж 52 гривні 95 копійок, а ранні яблука з України, ще менші, 34 гривні 95 копійок.
І це яблука не вищого, а лише першого гатунку!
До речі, звичайного “Білого наливу” з житомирських садків, кажуть, на житомирських базарах не знайти…









