Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа в'їздах до Києва облаштують шість перехоплюючих парковок, одна буде і з...

На в\’їздах до Києва облаштують шість перехоплюючих парковок, одна буде і з житомирського напрямку

У Києві біля шести станцій метро облаштують перехоплюючі парковки. Поблизу станції “Видубичі” одна з таких парковок вже працює в режимі дослідної експлуатації.

Реклама

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Всього перехоплюючі парковки будуть встановлені на в\’їздах у столицю на п\’ятьох напрямках:

Ірпінський напрямок – біля станції метро “Академмістечко”;
Житомирський напрямок – біля станції метро “Святошин”;

Одеський напрямок – біля станцій метро “Видубичі” та “Іподром”;
Бориспільський напрямок – біля станції метро “Червоний Хутір”;
Гостомельський напрямок – біля станції метро “Сирець”
Загалом такі паркінги зможуть вмістити 988 автомобілів.

Як зазначили в КМДА, перехоплюючі парковки дозволять водіям залишити свій автомобіль на майданчику та продовжити рух громадським транспортом.

“Завдяки цьому ми розвантажимо центральну частину міста від приватного транспорту і зменшимо пробки в столиці
“, – підкреслив директор департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Реклама

Зараз парковка на “Видубичах” працює на безкоштовній основі. На ній зможуть розміститися 193 автомобіля.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама