Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїПане Сухомлин, чому затопило Житомир?

Пане Сухомлин, чому затопило Житомир?

До редакції сайту Житомир-Онлайн зателефонували обурені читачі:

Реклама

Що робиться! Пройшов невеличкий дощ і вулицю Леха Качинського, біля редакції газети “Ехо”, повністю затопило. Зупинилися тролейбуси. У величезній калюжі заглохли кілька автомобілів – ось і вся ціна сухомлинівського ремонту. Хто контролював якість робіт? Де “лівньовка”? Пане Сухомлин, скільки Ви вже будете знущатися над житомирянами?”

Пане Сухомлин, чому затопило Житомир?
Пане Сухомлин, чому затопило Житомир?
Пане Сухомлин, чому затопило Житомир?
Пане Сухомлин, чому затопило Житомир?
Пане Сухомлин, чому затопило Житомир?

Ще одне море імені Сухомлина – між гастрономом “Корбутівка” та житомирською Політехнікою. Там вода річкою ллється через тротуари!!!




Ще одне море – на вулиці Юрка Тютюнника (колишня Войкова). Там стільки води, що сам Юрко Тютюнник на коні не переплив би…

Реклама

Обуренню житомирян немає меж: “Хтось ремонти зробив через жопу. Житомирянам втюхали величезні калюжі, залиті водою тротуари і розрите місто…”

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама