31 серпня в Олевському районі у с. Кам\’янка по вулиці Вишневій на горищі житлового будинку було виявлено гніздо шершнів.
Про це 1 вересня інформує управління цивільного захисту та оборони населення Житомирської ОДА.
“Господарка будинку зрозуміла, що самотужки не впорається з непроханими гостями, а тому викликала на допомогу рятувальників. Одягнувши спеціальні захисні костюми, рятувальники піднялися на горище та вирішили проблему власниці оселі. Наразі життю та здоров\’ю жінки нічого не загрожує“, – йдеться у повідомленні.




