2 вересня до травматологічного відділення Олевської центральної районної лікарні з діагнозом: укус гадюки, госпіталізовано мешканку м. Олевськ, 1958 року народження.
Про це 3 вересня інформує управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА.
“Як з\’ясувалося, гадюка укусила жінку за праву руку під час збирання у лісі лікарських трав. Наразі постраждала перебуває у травматологічному відділенні лікарні. Стан її здоров\’я задовільний“, – йдеться у повідомленні.




