Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі люди "штурмують" "Житомиргаз". ФОТО

У Житомирі люди \”штурмують\” \”Житомиргаз\”. ФОТО

Увагу журналіста сайту Житомир-онлайн привернув великий натовп людей під фірмою “Житомиргаз”, у Житомирі на вулиці Фещенка-Чопівського. Людей не пропускають в приміщення.

Реклама

Мабуть, викликають за якимсь житомиргазівським списком. Люди збилися докупи, більшість без масок. Привіт, коронавірус!

На запитання журналіста сайту Житомир-онлайн відповідають, що їх викликали на комісію, на 10-00 годину ранку, але черга рухається дуже повільно. Дехто приходить, щоб зайняти свою чергу, ще о 7 годині ранку.

Реклама

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама