Українські виробники все частіше намагаються здивувати споживачів.
У деяких – це виходить аж занадто!
Фото мюнхенських ковбасок “Білоруська традиція”, які виготовлені в Бердичеві у Фейсбук опублікував Петро Кралюк.
“Український комплекс меншовартості в усій своїй красі… Вироблено в Бердичеві“, – написав чоловік.
У коментарях до публікації Іван Федів написав: “Доводжу до вашого відома, що білоруська продукція містить найбільше шкідливих добавок та ГМО, оскільки на висушених болотах без неорганіки та хімікалій нічого виростити неможливо. Перевірили особисто…”.





