Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїУ Глибочиці з'явилося сміттєзвалище. ФОТО

У Глибочиці з\’явилося сміттєзвалище. ФОТО

У селі Глибочиця Житомирського району з\’явилося несанкціоноване сміттєзвалище. Гори сміття залишають після себе місцеві жителі, або ті, хто відпочиває у лісосмузі.

Реклама

У цьому переконаний житомирянин Віктор Конєв.

“Недавно зашел в лес напротив Глыбочицы – сплошная свалка мусора. Это сделали либо недоумки, либо люди, которые не собираются здесь жить и оставить после себя дом, село, страну, планету детям. Привет, марсиане хреновы! Я вас не уважаю”, – написав Віктор Конєв.

У Глибочиці з
У Глибочиці з
У Глибочиці з
У Глибочиці з

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама