Прем\’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що уряд введе додаткові карантинні обмеження, оскільки в країні зростає кількість заражених COVID-19. Зокрема, влада Італії введуть заборону на поїздки в регіони, які схильні до ризику.
Про це повідомляє ANSA.
За словами прем\’єра, нові обмеження будуть прийняті до середи, 4 листопада.
“За останні кілька тижнів зростання випадків зараження COVID склав 150 випадків зараження на кожні 100 тисяч населення, і ситуація в нашій країні погіршується”, – заявив Конте.
При цьому він зазначив, що Італія рухається до четвертого сценарієм, який означає “блокування”.
За словами Конте, в країні будуть закриті виставки і музеї. Школярі будуть навчатися дистанційно.
При цьому вдвічі скоротиться кількість людей, яким дозволено пересуватися в громадському транспорті.
Крім того, заступник міністра праці Франческа Пуглиси заявила, що в пакет нових обмежень повинен входити і комендантську годину.




