У Житомирі біля кінотеатру “Жовтень” прокладають водогін до кафе у приміщенні колишнього кінотеатру.
Як завжди, будівельники розрили траншею, сяк-так обгородили і залишили…
Журналіст сайту Житомир-Онлайн так і не зрозумів, чи вони збираються міняти труби водогону, чи прокладають водогін спочатку.
Здається, водогін буде йти до кафе в одному із крил колишнього кінотеатру “Жовтень”.









