Читачі сайту Житомир-онлайн надіслали до редакції фото з місця аварії на перехресті вулиць Перемоги та Ольжича.
Там зіткнулися два автомобілі. На Ольжича стоїть білий “Ніссан” з геть розтрощеним передком. На вулиці Перемоги зупинений “Ауді”. В останньої машини трохи пошкоджений бампер та розбита ліва фара.
На місці пригоди працюють представники поліції. Водії пишуть пояснення і заповнюють протоколи.
До водія з білого “Ніссану”, з геть розтрощеним передком, під\’їхала на таксі молода вродлива брюнетка, вийшла з машини і заплакала. Водій “Нісссана” виявився молодцем – він обняв жінку за плечі і сказав: “Не переживай, все буде нормально”…




