21 листопада, з нагоди святкування Дня Десантно-штурмової військ, у Житомирі, на території Командування ДШВ ЗСУ, відбулися урочистості, під час яких десантників відзначили державними та відомчими нагородами.
Йдеться на сторінці у фейсбуці Генштабу ЗСУ.
У своєму виступі командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Євген Мойсюк зазначив, що “сьогодні Десантно-штурмові війська є одним із найбільш мобільних і боєздатних компонентів української армії, який спроможний виконувати широкий спектр завдань в умовах складної обстановки”.
Після завершення заходу, керівний склад Командування ДШВ ЗС України відвідав Смолянське військове кладовище, де поклали квіти до могил полеглих воїнів-десантників.





