У нелегкий для світу час дуже багато лікарів перекваліфікувались та стали рятувати людей від коронавірусу.
Свою користь у цьому побачив і кардіолог Олесь Кутній, який очолив спеціалізоване інфекційне відділення житомирської лікарні №2.
Лікар більш-менш швидко адаптувався до нової ситуації.
Олесь Кутній також запевняє, що зараз в лікарні немає проблем з киснем.




