Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїКардіолог очолює інфекційне відділення житомирської лікарні №2

Кардіолог очолює інфекційне відділення житомирської лікарні №2

У нелегкий для світу час дуже багато лікарів перекваліфікувались та стали рятувати людей від коронавірусу.

Реклама

Свою користь у цьому побачив і кардіолог Олесь Кутній, який очолив спеціалізоване інфекційне відділення житомирської лікарні №2.

Лікар більш-менш швидко адаптувався до нової ситуації.

Олесь Кутній також запевняє, що зараз в лікарні немає проблем з киснем.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама