Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїДо Житомира привезли ангіограф. ФОТО

До Житомира привезли ангіограф. ФОТО

Ангіограф вже у Житомирі! Обладнання дасть змогу проводити візуалізацію судин, оцінити їхній стан та обсяг ураження.

Реклама

Про це 1 грудня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

“Таким чином — швидко та якісно діагностувати судинні патології та визначити тактику лікування важких серцево-судинних захворювань. Купити ангіограф коштом міського бюджету вирішили ще на початку року. Договір лізингу уклали в жовтні. Вартість обладнання — близько 742 тисяч євро. Встановлять його у КП “Лікарня №2 імені В.П. Павлусенка” Житомирської міської ради. Приміщення, де ангіограф працюватиме, реконструювали”,
– повідомив міський голова.

До Житомира привезли ангіограф. ФОТО
До Житомира привезли ангіограф. ФОТО
До Житомира привезли ангіограф. ФОТО
До Житомира привезли ангіограф. ФОТО
До Житомира привезли ангіограф. ФОТО

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама