Сьогодні другий день вихідних і, мабуть, 80 відсотків житомирян пішли тусити на Михайлівську.
Мабуть, єдине, що варте уваги тут – прожекторні малюнки на стінах будівель. Бо інші “розваги”, то рівень якогось райцентру (і то в деяких райцентрах буває цікавіше) – попкорн та солодка вата.
І увесь цей натовп житомирян на Михайлівський розважають російськими піснями з дуже новорічними і святковими назвами “Алкоголічка” і такого типу.
Хтось підтанцьовує, хтось кривиться і шкодує, що приїхав “на увесь цей трешак”.




