Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодії"Алкоголічка", попкорн та солодка вата - житомиряни "тусять" на Михайлівській. ВІДЕО

\”Алкоголічка\”, попкорн та солодка вата – житомиряни \”тусять\” на Михайлівській. ВІДЕО

Сьогодні другий день вихідних і, мабуть, 80 відсотків житомирян пішли тусити на Михайлівську.

Реклама

Мабуть, єдине, що варте уваги тут – прожекторні малюнки на стінах будівель. Бо інші “розваги”, то рівень якогось райцентру (і то в деяких райцентрах буває цікавіше) – попкорн та солодка вата.

І увесь цей натовп житомирян на Михайлівський розважають російськими піснями з дуже новорічними і святковими назвами “Алкоголічка” і такого типу.

Хтось підтанцьовує, хтось кривиться і шкодує, що приїхав “на увесь цей трешак”.

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама