Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодії"Голос країни-11": Олег Винник заспівав Rammstein після виступу талановитого рокера з Коростеня....

\”Голос країни-11\”: Олег Винник заспівав Rammstein після виступу талановитого рокера з Коростеня. ВІДЕО

На телеканалі “1+1” розпочався другий випуск вокального проекту “Голос країни-11”.

Реклама

Першим на сцену вийшов 28-річний річний рокер з Коростеня Богдан Муха, якому вдалося розвернути до себе одразу чотири тренерські крісла.

За словами юнака він з 8-ми років співає хіти Фредді Меркьюрі, один з яких обрав і для сліпих прослуховувань.

В ефірі виконавець емоційно виконав легендарний хіт групи Queen під назвою The Show Must Go On і не тільки розвернув до себе всі чотири крісла, а й надихнув своїм співом Олега Винника постати в образі справжнього рокера.

Реклама

Хлопець своєю чергою запропонував Виннику заспівати будь-яку рокову композицію, якою стала пісня гурту Rammstein, яку вони виконали разом.

Зрештою своїм наставником обрав саме Олега Винника.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама