До редакції сайту Житомир-онлайн зателефонував наш читач, який живе на два міста – Любар та Житомир, і розповів, що їхав сьогодні вранці з Любара до нашого обласного центру і був приємно здивований, що шляховики почистили від снігу трасу.
– Навіть не сподівався, але дорожники виявилися молодці. Здається, у цій справі головне – вчасно почати чистити сніг. Мабуть, дорожники почали чистити трасу від снігу ще глибокої ночі, – похвалив працівників наш читач.




