Третій день комунальники Житомира не можуть прибрати вулиці від снігу. Його настільки багато, що житомиряни не можуть завести дітей до садочків.
Про це в соцмережі написала Наталія Мартинюк.
“Шановний пане Сергій Сухомлин, скажіть в Житомирі особливо р-н Богунії сніг взагалі не потрібно чистити? До дитячого садочку 41 проспект Миру 20 взагалі неможливо доїхати, на годиннику 8 ранку, третій день дорогу ніхто не чистить“, – наголосила житомирянка.




