Коростенські школярі з 15 лютого на дистанційному навчанні.
Про це інформує 12 лютого Коростенська міська рада.
“У зв’язку з прогнозованим погіршенням погодних умов та з метою збереження здоров’я учасників освітнього процесу, в загальноосвітніх та позашкільних закладах Коростенської міської територіальної громади 15-17 лютого 2021 року навчання проводитиметься ДИСТАНЦІЙНО в онлайн-режимі”, – йдеться у повідомленні.




