Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Житомирі на майдані Корольова вшанують пам'ять героїв Небесної сотні

У Житомирі на майдані Корольова вшанують пам\’ять героїв Небесної сотні

У Житомирі ввечері 20 лютого відбудеться віче пам’яті до Дня героїв Небесної сотні.

Реклама

Про це 17 лютого повідомила пресслужба міської ради.

«20 лютого Україна вшановує тих, хто став символом нескореності українського духу, хто ціною власного життя відстоював наше майбутнє та європейський вибір держави. У пам’яті кожного з нас назавжди залишаться лютневі події 2014 року, які довели незламність українців. Цього дня Житомир вшанує пам\’ять Героїв Небесної Сотні на майдані імені С.П. Корольова (біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні). Тут о 18:00 годині відбудеться Віче пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні»,
– йдеться у повідомленні.

План заходів:

17.30 год Реконструкція подій на «Майдані «Лютий 2014» (У створенні реконструкції планується запалення вогнищ у бочках, як місць для обігріву «майданівців».

17.50 год Акція «Тризуб – символ боротьби за незалежність України» за участі представників ГО «Основа майбутнього» (Навпроти пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбудеться встановлення лампадок у вигляді зображення Державного Герба України – Тризуба).

Реклама

18.00 год Позивні (бій по бочках)

18.01 год Вступне слово ведучої

18.05 год Спільне виконання Державного Гімну України (соліст Сергій Мисько КЗ «Палац культури» Житомирської міської ради)

Реклама

18.10 год Виступ представників влади області та міста (за згодою)

18.15 год Виступ військового капелана

18.20 год Хвилина мовчання

18.21 год Покладання квітів та встановлення лампадок до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама