Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїГурт «Kadebostany» відреагував на коментар житомирянки

Гурт «Kadebostany» відреагував на коментар житомирянки

В інстаграм-сторіс швейцарський гурт «Kadebostany» поділився новиною, що на одному з українських інформаційних майданчиків написали про їхню нову пісню «Take Me to the Moon».

Реклама

Житомирянка Олена Галагуза відреагувала на сторіс і переказала вітання з України, додавши, що слухає останнім часом цю пісню кілька разів у день, а, можливо, й більше. Цікаво, що на її повідомлення гурт відповів схвальним смайликом – складеними докупи руками.


Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама